Yhteystiedot

 

 

MW 26.7.2015

Seuran sihteeri Leena Jäntti ja puheenjohtaja Aino Keppo Martanpäivänä 2015.

Sähköpostiosoite :

info@marttawendelin.fi

Seuran yhteyshenkilöt :

Hallitus

Seuran postiosoite :

Martta Wendelin Seura ry
c/o Aino Keppo
Riihilahdentie 2 C
04300 Tuusula

Mikäli Sinulla on Martta Wendelinin teos tai tietoja hänen teoksistaan, otamme mielellämme tiedot arkistoomme. Ohessa linkki lomakkeeseen, jolla voit toimittaa meille tiedot sähköisesti. Voit myös olla suoraan yhteydessä Seuran hallituksen jäseniin.

Martta Wendelin Seuran tuotteita voi hankkia Seuran tilaisuuksista tai olemalla yhteydessä Seuran hallituksen jäseniin.

__________________________________________________

Martta Wendelin Seura ry 2016

Hallitus

Aino Keppo, puheenjohtaja
Riihilahdentie 2 C,04300 Tuusula
puh. 050-408 1154
aino.keppo@elisanet.fi

Terhi Ahvonen, vpj
puh. 040-500 0524
ahvonen.terhi@gmail.com

Leena Jäntti, sihteeri
Ilmari Kiannon kuja 1 B, 04310 Tuusula
puh. 0400-626 757
leenamaijajantti@gmail.com

Päivi Ahdeoja
puh. 050-352 5167, työ 040-314 3462
paivi.ahdeoja@tuusula.fi

Raija Berg
puh. 0500-923 227
raija.berg@live.fi

Pekka Tuomola
puh. 0400-460903
pekka.tuomola@elisanet.fi

Anneli Virtanen
puh. 09-275 4758
annel.virtanen@elisanet.fi

Elina Manninen, rahastonhoitaja (hallituksen ulkopuolinen)
puh. 040-595 6688
IEManninen@ren.to

Varajäsenet

Elisabet Nielsen
puh. 040-770 9238
elisabet.nielsen@kalamiehenranta.fi

Tiina-Kaisa Laakso-Liukkonen
puh. 040-861 6697
tkll@kolumbus.fi